Bucurați-vă de milioane de cărți electronice, cărți audio, reviste și multe altele cu o perioadă de probă gratuită

Doar $11.99/lună după perioada de probă. Anulați oricând.

Night Light (Blood Bound 2.díl): Blood Bound – 13-Ti Dílná Knižní Série
Night Light (Blood Bound 2.díl): Blood Bound – 13-Ti Dílná Knižní Série
Night Light (Blood Bound 2.díl): Blood Bound – 13-Ti Dílná Knižní Série
Cărți electronice246 pagini3 ore

Night Light (Blood Bound 2.díl): Blood Bound – 13-Ti Dílná Knižní Série

Evaluare: 0 din 5 stele

()

Citiți previzualizarea

Informații despre cartea electronică

Kat Santosová neviděla majitele klubu Night Light už celá léta. Tedy až do chvíle, kdy se Quinn znenadání rozhodl o její únos a obvinil ji, že na něj hodila vinu za upíří vraždy. Jelikož si uvědomí, že si s nimi nepřítel jen pohrává, obě rodiny spojí své síly, aby zabránily upírům ohrožovat jejich město.

Quinn Wilder ji ode dne jejího narození sledoval svýma dychtivýma očima pumy. Když se z ní stala dospívající dívka, pokušení prohlásit ji za svou družku se rychle proměnilo v rozpor mezi ním a jejími přehnaně starostlivými bratry. Když se jejich otcové navzájem zabili v souboji, pouta mezi oběma rodinami se zpřetrhala a ona byla pro své vlastní dobro odstraněna z jeho dosahu. Quinn ji občas z dálky sledoval a také zjistil, že válka s upíry má i své kladné stránky, především, když se i ona občas zapomene držet stranou.
Kat Santosová neviděla majitele klubu Night Light už celá léta. Tedy až do chvíle, kdy se Quinn znenadání rozhodl o její únos a obvinil ji, že na něj hodila vinu za upíří vraždy. Jelikož si uvědomí, že si s nimi nepřítel jen pohrává, obě rodiny spojí své síly, aby zabránily upírům ohrožovat jejich město. Jak se válka v podsvětí vyostřuje, vzplanou i plameny touhy, neboť to, co začalo jako únos, se rychle změní v nebezpečnou hru pokušení.
LimbăČeština
EditorTektime
Data lansării17 nov. 2022
ISBN9788835446378
Night Light (Blood Bound 2.díl): Blood Bound – 13-Ti Dílná Knižní Série
Citiți previzualizarea

Recenzii pentru Night Light (Blood Bound 2.díl)

Evaluare: 0 din 5 stele
0 evaluări

0 evaluări0 recenzii

Ce părere aveți?

Apăsați pentru evaluare

Recenzia trebuie să aibă cel puțin 10 cuvinte

  Previzualizare carte

  Night Light (Blood Bound 2.díl) - Amy Blankenship

  1.Kapitola

  Quinn Wilder se rozhlížel po Warrenově kanceláři a nevěděl, jestli je zjištění, kdo za vraždami stojí, dobrá, nebo špatná zpráva. Většina hádek už skončila... nebo v to alespoň doufal. Podíval se na Kanea, teď když upír stál zády k místnosti. Kane se neobtěžoval bránit... Michael za něj odvedl dobrou práci.

  Měl by se na blonďatého upíra zlobit a zároveň by se mu měl omluvit, oboje najednou, ale právě teď ke Kaneovi cítil jen podivný strach a jako dravému zvířeti se mu ten pocit nelíbil.

  Kane se usmál, když se zadíval z okna. Opravdu potřeboval ztlumit hlasitost cizích myšlenek. Takže jaguáři a pumy byli zase spolu... to je sakra velký problém. Co po něm asi tak mohli chtít, radostný taneček? No to těžko, neměl na to opravdu náladu.

  Upíři bez duše nás převyšují nejméně deset ku jedné. Pokud si dobře vzpomínám, Devon byl vždycky velice agresivní bojovník. Možná bychom mu měli zavolat, aby se vrátil a pomohl nám. nabídl Steven své dva hlasy: Při rychlosti, jakou se armáda upírů rozrůstá, se z toho rychle stane prohraná bitva. Jestli neshromáždíme vlastní armádu, tak to můžeme rovnou zabalit a vypadnout z města.

  Kdyby si naše rodiny tak dlouho nezakazovaly vzájemný kontakt, věděla bys, že Devon je právě teď zaneprázdněný pronásledováním své neochotné družky přes půl světa, odpověděla Kat Stevenovi, ale když to říkala, upírala pohled na Quinna.

  Zaznamenán sarkasmus, ušklíbl se Steven. Jeho starší bratr Kat únosem pořádně naštval. Ohlédl se na Quinna a přemýšlel, proč jeho bratr neřekl nic o tom, že jim Dean pomáhá s upíry poblíž klubu. Mít na své straně jednoho z padlých bylo důvodem k chloubě... ne něco, co by se mělo tajit.

  Slyšel o dalším padlém, který pomohl získat zpět Devonovu družku a její kamarádku, ale teď, když společně s Devonem a oběma dívkami odcestoval, byl Dean jejich jediným trumfem. Podporuji návrh zavolat Devona zpátky domů v naději, že ten padlý... jak že se jmenoval?

  Kriss, navrhla Kat.

  Jestli se Kriss vrátí s Devonem, tak vyrovnáme šance, protože už tady máme jednoho z padlých, který je ochotný nám pomoct, dokončil Steven.

  A jak je asi podle tebe dostaneme zpátky? Zeptal se Quinn a podíval se na Warrena. Víš, jak reagují samci našeho druhu, když si najdeme partnerku. Jediný způsob, jak přinutit Devona k návratu, je ten, že s ním bude jeho družka.

  Mám pro tebe další návrh... Řekni mu pravdu, zavrčela Kat a upřela oči na Quinna, když se k ní otočil. Nakrčila na něj obočí a pak se spokojeně usmála, když odtrhl pohled.

  Quinn se nad jejím popíchnutím v nitru zarazil, ale na oplátku neřekl nic.

  Kane vytáhl z pouzdra cigaretu a zapálil si. Troufám si říct, že ta mladá dáma mezi námi má pravdu. Jestli chceš, aby se koťata vrátila, musíš je nalákat.

  No jasně, řekl Michael a snažil se odlehčit náladu v místnosti. Prostě postavím misku se smetanou za zadní dveře a počkám tam se síťkou na motýly.

  Kane i Kat se ušklíbli při představě Michaela sedícího ve tmě se síťkou na motýly v ruce a čekajícího, až přijde nějaké nic netušící kotě a začne olizovat misku se smetanou.

  Kriss se musí vrátit, připustila nakonec Kat. Viděla jsem ho zápasit a je opravdovým ekvivalentem pořádné bomby. Ale jestli jsem ho dobře prokoukla, tak se bez Tabby nevrátí.

  Jak přimět padlého, aby opustil svého svěřence a přidal se k jedné ze stran ve válce? Zeptal se Steven.

  To ne, prohlásil Michael. Padlých je málo a jsou daleko od sebe. Jediní dva, se kterými jsem se kdy setkal, jsou Dean a Kriss, a ani jednoho z nich bys nechtěl naštvat. Je nějaká šance, že by Dean požádal Krisse, aby si zkrátil dovolenou? podíval se na Quinna.

  Z jaguáří strany místnosti zaznělo ještě několik otázek, ale Kane cítil, jak mu po kůži běhá mráz, když je blokoval. Přesně věděl, o kom mluví. Pokud se Kriss vrátí... pak ho bude Tabatha následovat.

  Všichni kromě Michaela sebou škubli, když se Kane náhle otočil a postavil se jim čelem.

  Válka už začala, takže až se přestanete líbat a usmiřovat, možná byste se mohli zapojit do pátrání. Strčil do okna a vyskočil ven, aniž by se staral o to, že je ve druhém patře. Jeho dlouhý černý plášť se za ním rozlétl a vypadal velmi podobně jako temná křídla, než se ztratil z dohledu.

  Když Kane zmizel, Michael nad přítelovým dramatickým odchodem vykulil oči a natáhl se, aby zavřel okno. Všichni ostatní si mysleli, že Kane přistál na zemi, ale on ho cítil nad nimi, na střeše. Schůzka vlastně dopadla lépe, než si Michael myslel.

  Michael přemýšlel, jestli si Kane vůbec uvědomuje, co udělal, když mu ten kámen krve vrazil hluboko do těla. Když se zakousl do vlastního zápěstí a vykrvácel do Kaneovy rány, mělo to dva velmi dobré důvody. Jedním z nich bylo pomoci bodné ráně, aby se rychleji zahojila, ale druhý důvod byl čistě sobecký. Díky své krvi, kterou měl nyní hluboko v Kaneových žilách, mohl sledovat každý přítelův pohyb.

  Stále ho štvalo, že Kane byl ve městě už delší dobu a on o tom nevěděl. Dokonce ho ani nehledal, protože si myslel, že je Kane mrtvý. Kdyby ho našel o něco dřív... možná by tuhle spoušť dokázal zastavit, než se vymkla Kaneovi z rukou. Ale teď, když dal Kaneovi vlastní krev, fungovala lépe než jakékoli sledovací zařízení.

  Nechápu, proč se k tomu Kane staví tak špatně, když to byl nakonec on, kdo způsobil tu upíří epidemii na samém začátku, řekl Nick z místa, kde se opíral o dveře. Nevadilo mu, že se do toho vložil Michael, ale spoléhat na Kanea byl špatný nápad. Ten muž nevypadal zrovna stabilně.

  Jsi prostě naštvaný, protože se Kane rozhodl nebýt nepřítel, informoval ho Warren, i když sám z Kanea příliš nadšený nebyl. Nehodlal však vytahovat skutečnost, že Kane také na Quinna nastražil únos jeho sestry... ne, dokud nebude mít lepší představu o tom, jak moc je vzkříšený upír příčetný.

  Michael se začal Kanea zastávat, ale bylo tu příliš mnoho nášlapných min, na které by se dalo šlápnout, a zároveň i dostatek pocitu viny. Věděl, že Kane před ním stále něco skrývá, a toužil zjistit, co to je, než to dopadne tak, že si podá svého přítele zaživa. Přál si, aby si Kane pospíšil a uvědomil si, že už není sám.

  Na druhou stranu Michael věděl, že Kane si prošel zkušeností, jejíž hrůzu nikdy nebude schopen zcela pochopit. Kdyby se ocitl ve stejné situaci, Michael si také nebyl jistý, jestli by si dokázal zachovat zdravý rozum. Kane byl zrazen jedním ze svých nejlepších přátel a odsouzen k věčnému vyhnanství téměř bez naděje na útěk.

  Očima zaběhl směrem k oknu a uvědomil si, že to je jedna z otázek, na kterou se úplně zapomněl zeptat. Jak se vlastně Kane dostal z hrobu?

  *****

  Kane přecházel sem a tam po střeše Moon Dance, ruce svíral v pěst a rozpažoval je po stranách. Pořád viděl Krissův výraz, když ho odhodil přes skladiště jako nějaké smetí. Nemohl bojovat s padlými... nikdo se nemohl postavit síle, kterou i pouze jediný z nich disponoval.

  I kdyby povolali Krisse jako posilu a Tabatha by se vrátila s ním, Kane věděl, že se Kriss o ni nehodlá dělit. Nestávalo se to příliš často, ale Kane by vsadil krvavý kámen pohřbený ve svém těle, že padlý je do Tabathy zamilovaný. Pokud to byla pravda, pak Kane neměl nejmenší šanci se ke své spřízněné duši ani přiblížit.

  Svou šanci promarnil a bolelo to jako čert. I kdyby jí na rameni neseděl padlý anděl, Tabatha by s ním neměla momentálně vůbec nic společného. Co se týče ostatních, bylo mu jedno, jestli ho měňavci mají rádi, nebo ne. Tohle v žádném případě nebyla soutěž popularity.

  Možná bude lepší, když mě nebudou mít rádi, zašeptal, když se zadíval na město.

  Kane pevně pokýval hlavou a zabořil ruce do kapes. Chtěl tu zůstat dost dlouho na to, aby pomohl zbavit město upíří chátry, kterou nechtěně stvořil. Ale jakmile to bude za ním, vyrazí opět na vlastní pěst. Tímto způsobem, až se rozhodne zmizet, nebude nikdo, komu by na něm záleželo natolik, aby ho následoval.

  Ta myšlenka ho vyvedla z míry.

  *****

  Trevor zastavil na příjezdové cestě k Envy a vypnul auto. Opravdu si s ní chtěl promluvit a zjistit, jak se jí daří. Možná měla čas přemýšlet o všem, co jí pověděl... koneckonců to byla pravda.

  Podíval se na předmět na sedadle spolujezdce v autě a usmál se, než ho vzal do ruky. To číslo s džínami, které si na začátku týdne vypůjčil od Chada, se mu opravdu povedlo, ale teď se je chystal vrátit. Tohle byl jeho dnešní dobrý skutek. Snad ještě nikdo nebyl poslán do pekla za to, že měl smysl pro humor.

  Rozbalil džíny a všiml si špíny s trochou černého motorového oleje rozmazaného po celé jejich ploše. V duchu se zasmál, když znovu spatřil své dílo na rozkroku. Trevor udělal zvláštní výjimku a převtělený do své psí podoby rozkrok s radostí vyrval.

  Hanna, stará kočka paní Tullyové, která se rozhodla, že s ním začne žít, dokonce přišla k džínám a očichala je, než se otočila, zvedla ocas do vzduchu a označkovala je, aby se zbavila psího pachu, který na nich zanechal. Trevor si myslel, že se ještě nikdy v životě tak nezasmál.

  Perfektní, zašeptal.

  Vystoupil z auta, přistoupil ke vchodovým dveřím a hodil džíny do křoví a málem se znovu rozesmál, když sklouzly z listí a přistály na obrovském mraveništi. Tohle bylo příliš k nezaplacení.

  Zazvonil na zvonek, strčil si ruce do kapes a čekal, až se dveře otevřou. Když se konečně otevřely, nasadil Trevor svůj nejlepší pokorný výraz.

  Ahoj, řekl tiše.

  Ahoj, cizinče. Chad si povzdechl a opřel se o rám dveří.

  Hele, já vím, že jsem to podělal, ale chtěl jsem si s Envy promluvit... nebo to alespoň zkusit, slib mi ale prosím, že už jí ten taser nebudeš dávat, objasnil Trevor s mírným úsměvem.

  Rád bych, ale Envy tu není, odpověděl Chad, odstrčil se od rámu dveří a postavil se vzpříma. Jason zmínil Trevorovo jméno ve stejné větě jako slovo stalker a on doufal, že se Jason mýlí. Rozhodla se, že si vezme volno a vyrazí na čas z města s Tabathou a Krissem. Nejsem si jistý, kdy se vrátí.

  Trevor se zhluboka nadechl a přikývl, jakmile si všiml, že Envyina vůně není v domě čerstvá. Alespoň Chad nelhal, že není doma. Potřeboval bych tedy, abys jí něco vyřídil.

  Jako co? Chad se zeptal a tvářil se velmi vážně.

  Měla by se držet dál od Devona Santose. On není dobrá známost a skončí to tak, že jí ublíží, ohradil se a doufal, že Chada přetáhne na svou stranu tím, že zahraje na jeho ochranitelské bratrské instinkty.

  Chad se na Trevorovo varování zamračil a zkřížil ruce na holé hrudi. Něco jako ty?

  Trevorův samolibý postoj nabral na obrátkách: Hele, to, co jsem udělal, byla součást mého povolání. Nechtěl jsem Envy rozhodně ublížit svou prací. Proto jsem jí nikdy neřekl, čím se živím.

  Odvrátil pohled a strčil si ruce hlouběji do kapes, protože pochopil, že Chad o jeho skutečné práci nemá ani tušení. Doufal, že Envy nezopakovala Chadovi přesně to, co jí řekl. Civilisté nepotřebovali vědět o věcech, které se odehrávají v noci... a už vůbec ne nějaký policista.

  Tu noc, co jsi mě našel v klubu, jsem jí řekl, že pracuju v utajení, ale myslím, že mi moc nevěřila. Dodal a pozorně sledoval Chadovu reakci, jestli nenaznačuje, že ví víc než potřebuje.

  Chad si povzdechl: Podívej, vím, že jsi měl mou sestru rád, ale ona se už přes to přenesla. Myslím, že bys měl udělat to samé. Neříkám ti to jen jako kolega nebo dokonce kamarád, říkám ti to jako někdo, kdo si tím prošel. Nech ji být a nech ji, ať se rozhodne sama. Navzdory tvým nejlepším úmyslům si myslím, že teď chodí s Devonem.

  Trevor zvedl oči k Chadově tváři. Cože? zeptal se nebezpečně.

  Pokud vím, tak chodí s Devonem, zopakoval Chad věcně.

  Trevor ucítil, jak mu přeběhl mráz po zádech, otočil se a beze slova odkráčel od dveří. Chad se zamračil, když si přes přední okno Trevorova auta všiml kočky, která se opírala o palubní desku. Druhý muž spěšně nasedl do auta, nastartoval motor a vyjel z příjezdové cesty.

  Jasone, oznámil Chad do vzduchu, doufám, že nemáš pravdu s tím, že je to stalker.

  Chad věděl, že Envy s Devonem opustili město, aby se připojili ke Krissovi a Tabathě na krátkou dovolenou. Trevorovi tu novinu nehodlal říct, protože Envy přísahal mlčenlivost. Stejně na tom nezáleželo, protože Trevorovi nebylo nic do toho, co teď Envy dělá.

  Chad zavrtěl hlavou a chystal se vrátit dovnitř, když koutkem oka zahlédl cosi modrého. Jeho výraz se rozzářil, když uviděl, že se jeho džíny válí na zemi, a vrhl se k nim, aby je zvedl, přičemž se zamračil na mravence, kteří po nich lezli.

  Jeho radost vyprchala, když v nich uviděl všechny ty trhliny a praskliny, až se mu oči komicky rozšířily, jakmile spatřil úplně roztrhaný rozkrok.

  Chad upustil džíny na zem a zadíval se na ulici: Psisko, až tě najdu, tak toho bude tvůj zadek litovat.

  2.Kapitola

  Kat se přesunula k oknu. Chtěla být od Quinna co nejdál. Málem sklopila oči, když si uvědomila, že ho svým pohybem jen přivedla do svého přímého zorného pole. Přála si, aby tu byla Envy. Opravdu si s ní potřebovala promluvit... nebo prostě s jinou ženou obecně. Bylo by fajn mít při téhle testosteronem vyvolané konverzaci trochu podpory.

  Když se rozhlédla po místnosti, uvědomila si, že nejsou přítomni všichni hlavní členové pumí rodiny.

  Kde jsou Micah a Alicia?. Zeptala se Kat s vědomím, že by měli být tohohle součastí... ať už to bylo cokoli.

  Quinn se podíval na Warrena s výrazem, v němž doufal, že jaguár bude číst mezi řádky a podpoří ho v tom, co se chystal říct. Alicia se vrátila z internátu teprve před měsícem a my ji do našeho boje nebudeme přeci zatahovat. Pro dívky je to příliš nebezpečné.

  Katin výraz ještě víc potemněl a vypadala, že je připravená vůdce pumí rodiny rozcupovat na kousky.

  A Micah? Zeptal se Warren dřív, než Kat stihla kvůli té poslední poznámce vyvolat zbytečné rozbroje.

  Nedostupný. Hněv v Quinnově tónu přiměl všechny, aby se na něj zvědavě podívali. Zkoušeli jsme to opakovaně, ale odmítá zvednout mobilní telefon.

  Steven si povzdechl nad Quinnovou tvrdohlavostí a přerušil ho: Micah je nezvěstný už víc jak dva týdny.

  Cože? Warren se náhle rozzlobeně zeptal. Proč jsi nepřišel za námi pro pomoc?

  Kvůli tomu pitomému deníku, posmívala se Kat. Zřejmě se bál, že vzhledem k naší citlivé povaze nezvládneme, co se v něm píše.

  Michael zavrtěl hlavou s vědomím, že dokud si obě rodiny nevyřeší své neshody, bude nejspíš muset hrát úlohu rozhodčího. Dobře, zatímco budeme pracovat na problému s upíry, budeme zároveň dávat pozor na stopy po Micahově zmizení.

  Logicky se dá předpokládat, že Micah se nakonec vrátí sám, ostatně jako vždycky, pokrčil rameny Quinn.

  Kat se zadívala z okna, stále naprosto pod parou. Jak se Quinn opovažuje naznačovat, že by se do toho holky neměly plést? Kdyby chtěly, mohly by Alicii držet stranou, a nejspíš by měly, jelikož je mladší než kdokoli z nich. Ale pokud by se opovážily zastavit ji, čekalo by je obrovské překvapení. Problém byl v tom, že nyní měla strach i o Micaha.

  Quinn měl jednoduše odsunout všechny záležitosti mezi nimi na vedlejší kolej a zavolat jim. Věděl, že by mu pomohli i přes jejich neshody. Co na tom, že se jejich otcové navzájem zabili... hříchy otců by neměly spadat na jejich děti.

  Ačkoli to nevěděla, Warren s Kat tiše souhlasil. Quinn je měl kontaktovat hned, jakmile se zjistilo, že Micah je nezvěstný. Dobře věděl, jak výbušné hádky mezi sebou bratři dokážou vést. Neshody obvykle končily tím, že Micah vyletěl z domu a zmizel na několik dní... ale nikdy ne na několik týdnů.

  Steven a Nick zůstávali v průběhu let v kontaktu a Nick ho informoval o dění v rodině pum. Když se Micah a Quinn pohádali, Micah vždycky Stevenovi prozradil, kam jde, pokud se chystal zůstat mimo déle než den. Tentokrát Micah nikomu nezanechal žádný vzkaz, což znamenalo, že se nechystal být pryč tak dlouho.

  Po tom nebezpečném upířím hnízdě, které jsme se Stevenem našli v kostele, nikdo nesmí chodit venku samotný po nocích. Měli bychom vytvořit dvojice, změnil Quinn téma.

  Steven se cítil podivně, když mu hlavou probleskl obraz dívky, kterou tu noc našel a ztratil. Myslím, že se tam večer vrátím a ujistím se, že je kostel pořád prázdný. Mohli jsme něco přehlédnout.

  Půjdu se Stevenem, nabídl se Nick, který chtěl strávit nějaký čas se svým starým rozpustilým parťákem.

  Kat pocítila chvilku paniky, když si to tiše spočítala. Michael by bezpochyby chtěl jít s Kanem, a ona se s ním stejně ve skutečnosti spolčit nechtěla, protože měl ke stabilitě hodně daleko. Zbývali Warren a Quinn.

  Půjdu s Warrenem, nabídla se Kat.

  Ne, opravil ji Warren. Potřebujeme někoho, kdo by dohlížel na klub.

  To, že jsem holka, neznamená, že se nezvládnu ubránit, upozornila je Kat a pak klidně odešla z místnosti.

  Všichni muži v místnosti se zhrozili, když za sebou tiše zavřela dveře.

  Sakra, zašeptal Nick. Skoro bych si přál, aby ty dveře zabouchla.

  Steven a Quinn neviděli Kat už několik let, ale její temperament si pamatovali velmi dobře. Tiše zavírající se dveře za rozzuřenou Kat byly desetkrát horší než bouřlivé vystoupení. Byla naštvaná... ne, byla daleko za hranicí naštvanosti. Byla vytočená.

  Zavolám Devonovi a seznámím ho se vším, co se tu děje, prohlásil Warren a vytáhl z přední kapsy kalhot mobilní telefon. Nerad to bratrovi dělal, ale pokud se nevrátí včas domů, možná by se pak neměl za kým vrátit. Stiskl číslo na rychlé volbě a vykročil k protějším dveřím vedoucím do přilehlé ložnice.

  Warren netrpělivě vyčkával, zatímco telefon na druhém konci hovoru stále vyzváněl. Konečně uslyšel, jak ho někdo zvedl, a hned nato se ozvala nesrozumitelná nadávka.

  Co sakra potřebuješ? Zeptal se Devon, znělo to omámeně, ale spokojeně.

  Warren mu rychle vylíčil, co se stalo od Devonova a Envyho odjezdu před necelými čtyřiadvaceti hodinami.

  Sakra, odjedu z města a všechno jde do háje, povzdechl si Devon.

  Dám ti pár dní, ale pak se musíš vrátit domů. Řekl Warren. Taky potřebuju, abys pro mě během těch pár dní něco udělal.

  Co by to mělo být? Zeptal se Devon, který nyní působil mnohem probuzeněji.

  Potřebuju, aby ses zeptal Krisse, jestli nám pomůže. Řekni mu, že Dean se už zavázal, ale nejspíš ho budeme potřebovat taky. Jestli to bude nutné, přesvědč Envy, aby Tabathu přemluvila, že tu Krisse skutečně potřebujeme, protože podle toho, co jsem slyšel, pokud se i ona vrátí, bude ji následovat i padlý.

  Uvidím, co se dá dělat, řekl Devon. Kriss je zvláštní. Dělá si věci podle sebe, znáš to.

  Připomíná mi to jistého člověka, kterého znám.

  Îți este utilă previzualizarea?
  Pagina 1 din 1