Sunteți pe pagina 1din 6

JUDETUL ILFOV NR CRT SCOALA ZONA ADRESA

Rosu, STR 1 Decembrie 1918 NR. 90

1 GRUPUL SCOLAR "DOAMNA CHIAJNA" ROSU CHIAJNA Rural

2 LICEUL TEORETIC CU CLASELE I-XII "ALEXANDRU ROSETTI" VIDRA Rural Judet: Ilfov; Localitate: Vidra; 3 LICEUL TEORETIC CU CLASELE I-XII "HORIA HULUBEI" MAGURELE Urban Magurele, STR Fizicienilor NR. 42 4 LICEUL TEORETIC CU CLASELE I-XII "IOAN PETRUS" OTOPENI Urban Otopeni, STR 23 AUGUST NR. 4 5 LICEUL TEORETIC CU CLASELE I-XII "MIHAIL KOGALNICEANU" SNAGOV STR Narciselor NR. 8 Rural Snagov, 6 LICEUL TEORETIC CU CLASELE I-XII "TRAIAN LALESCU" BRANESTI Rural Branesti, STR Slt. Petre Ionel NR. 2 7 SC2 GHERMANESTI-STRUCTURA CU CLS I-VIII SI GRUPE DE PRESCOLARI NR1 "CONSTANTIN BAICOIANU"10 Rural Tancabesti, STR Constantin Baicoianu NR. TANCABESTI 9 SCOALA CU CL.I-VIII NR.2 BUFTEA 10 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BRANESTI Urban Rural Buftea, STR STIRBEI VODA NR. 22 Branesti, STR STR. SLT. PETRE IONEL NR.147, Judet: Ilfov; Localitate: Burias; 1 Decembrie, SOS GIURGIULUI NR. 220 Afumati, SOS Petrachioaia NR. 10 Balotesti, SOS UNIRII NR. 6 Berceni, STR 1 MAI Bragadiru, SOS Alexandriei NR. 243 Buftea, AL SCOLII NR. 1

11 SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU ODOBESCU" CHIAJNA Chiajna, STR Pacii NR. 72 Rural 12 SCOALA CU CLASELE I-VIII "PROFESOR ION IONITA" PERIS Rural 14 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 1 DECEMBRIE 15 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 AFUMATI 16 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BALOTESTI 17 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BERCENI 18 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BRAGADIRU 19 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUFTEA Rural Rural Rural Rural Urban Urban 13 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "PROFESOR ION Urban VISOIU" CHITILA Chitila, STR BANATULUI NR. 75

20 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUFTEA - STRUCTURA CU CLASELE I-VIII NR. 3 BUFTEA Urban Buftea, STR INDEPENDENTEI NR. 52 21 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BUFTEA -STRUCTURA CU CLASELE I-VIII NR. 4 BUFTEA NR. 116 Urban Buftea, STR AGRICULTORI 22 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 CERNICA 23 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 CIOLPANI 24 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 CIOROGARLA 25 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 CLINCENI 26 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 COPACENI 27 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 CORNETU 28 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DARASTI 29 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DASCALU 30 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DOBROESTI 31 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DOMNESTI 33 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GANEASA 34 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GLINA 35 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GRADISTEA 36 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 GRUIU Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Rural Cernica, STR TRAIAN NR. 19 Ciolpani, STR scolii/nr.79 Ciorogarla, STR SCOLII NR. 110 Clinceni, STR Principala NR. 107 Copaceni, STR PRINCIPALA NR. 290 Cornetu, STR Alexandriei NR. 179 Darasti, STR Mihai Eminescu NR. 5 Dascalu, STR Victoriei NR. 99 Dobroesti, STR Nicolae Balcescu NR. 16 Judet: Ilfov; Localitate: Domnesti; Numar artera: 1228; Corpul: P+1; Dragomiresti-Vale, STR Micsunelelor NR. 328 Ganeasa, STR Stefan cel mare NR. 27 Glina, STR Parcului NR. 1 Judet: Ilfov; Localitate: Gradistea; Gruiu, SOS SNAGOV GRUIU NR. 136 Moara Vlasiei, SOS Eroilor NR. 127 Mogosoaia, SOS Bucuresti-Targoviste NR. 107 Nuci, STR Viitorului NR. 2 Pantelimon, STR Mioritei NR. 24 A Judet: Ilfov; Localitate: Peris; Judet: Ilfov; Localitate: Petrachioaia; Popesti Leordeni, STR Leordeni NR. 52 Stefanestii De Jos, SOS STEFANESTI NR. 147 Tunari, STR Mihai Eminescu NR. 3

32 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 DRAGOMIRESTI VALE Rural

37 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 JILAVA-STRUCTURA CU CLASELE I-VIII NR. 2 JILAVA Rural Jilava, STR Verii NR. 33 38 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MOARA VLASIEI Rural 39 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 MOGOSOAIA 40 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 NUCI 41 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PANTELIMON 43 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PERIS Rural Rural Urban Rural

42 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PANTELIMON-STRUCTURA CU CLASELE I-VIII "A DOUA SANSA" Urban 44 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 PETRACHIOAIA Rural 45 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 POPESTI LEORDENI Urban 46 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 STEFANESTII DERural JOS 47 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 TUNARI Rural

48 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 TUNARI- SECTIARural CU PROGRAM "A DOUA SANSA" PRIMAR SI SECUNDAR INFERIOR

49 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 VOLUNTARI

Urban

Voluntari, STR ANTON PANN NR. 7 Judet: Ilfov; Localitate: Bratulesti; Glina, STR LIBERTATII NR. 128 Judet: Ilfov; Localitate: Cretesti; Numar artera: 203; Darvari, STR ADUNATI NR. 31 Dobroesti, STR SOS.FUNDENI Lipia, STR Manastirea Caldarusani Moara Vlasiei, SOS Unirii NR. 282 Popesti Leordeni, STR SCOLII NR. 6 Corbeanca, STR SOSEAUA UNIRII; NR. 411 Tanganu, STR BUREBISTA NR. 36 Voluntari, BD DUNARII NR. 51 Balaceanca, STR Garii NR. 5-7 Bobesti, STR sos. libertatii NR. 202 Pipera, STR SERBAN ION NR. 1 Popesti Leordeni, STR DOMNITA BALASA NR. 3 Sintesti, STR PRINCIPALA NR. 169 Jilava, SOS GIURGIULUI NR. 266

50 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 "MIHAI EMINESCU" GHERMANESTI SNAGOV STR Ghermanesti NR. 67 Rural Ghermanesti, 51 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 BRATULESTI PERIS Rural 52 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CATELU GLINA Rural 53 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CRETESTI VIDRARural 54 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 DARVARI CIOROGARLA Rural 56 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 FUNDENI DOBROESTI Rural 57 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 LIPIA GRUIU Rural 58 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 MOARA VLASIEI Rural 59 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 POPESTI LEORDENI Urban 60 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 TAMASI CORBEANCA Rural 61 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 TANGANU CERNICA Rural 62 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 VOLUNTARI Urban

55 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 DRAGOMIRESTI DEAL - DRAGOMIRESTI VALE Rural Dragomiresti-Deal, STR REPUBLICII NR. 142

63 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 "ALEXANDRU DIMITRIE GHICA" CACIULATILocalitate: Caciulati; Rural Judet: Ilfov; MOARA VLASIEI 64 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 BALACEANCA CERNICA Rural 65 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 BOBESTI GLINA Rural 66 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 PIPERA-VOLUNTARI Urban 67 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 POPESTI LEORDENI Urban 70 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 SINTESTI VIDRARural 73 SCOALA CU CLS.I-VIII NR.1 JILAVA Rural

68 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 SILISTEA SNAGOVULUI GRUIU Rural Judet: Ilfov; Localitate: Silistea Snagovului;

74 STRUCTURA CU CLASELE I-VIII SI GRUPE DE PRESCOLARI NR. 1 CORBEANCA INDEPENDENTEI NR. 15 Rural Corbeanca, STR 75 THE MARK TWAIN INTERNATIONAL SCHOOL Urban Pipera, STR Erou Iancu Niculae NR. 25B

TELEFON
021-4360404, 021-4934013 3612261, 0214680833 021/4574426 351.22.78 / 351.18.84 021/3521997, 021/794.02.40 0213501330, 021-3501330 021/3526110 021/3501331, 021/350.13.31 0214361600 0244481947, 0244/481.947 4363010, 4363010 0214687109 3509246, 3501283 3511094 021/3612701, 0214680740 021-448.04.83 3505454, 0213505454, 3505454 3515065, 021/3516065 0213516696 021/3695077 0212668125 021.350.32.30, 0213503230 0214567004, 0213694040 021 4689218 0213692024 267.31.05 0212552051, 0212553765 021/352.51.70, 021/352.51.70 0214367150, 0214367150 0213521044 0214671189 021-2661171 0213508010 0212672139 0213516694 0212699127 0214917446, 0214917446 0212670970, 021/267.09.70 3617464 4920023 0213613608, 3613747 267.53.49

E-MAIL
dchiajna@yahoo.com vidra.al.rosetti@gmail.com lthoriahulubei@yahoo.com liceulotopeni@yahoo.com lmksnagov@yahoo.com lttlalescu@hotmail.com director_sc.tancabesti@yahoo.com scoala1branesti@yahoo.com scoalanr1chiajna@yahoo.com SECRETARIAT@SCOALABURIAS.RO scoala_generala_nr1_chitila_@yahoo.com scoala1decembrie@yahoo.com scoala_afumati@yahoo.com sc1balotesti@yahoo.com, scoala1berceni@yahoo.com sc1bragadiru@yahoo.com sc1buftea@yahoo.com sc_3_buftea@yahoo.com scoala4buftea@yahoo.com scoala1cernica@gmail.com sc_ciolpani@yahoo.com sc.nr.1ciorogarla@artelecom.net scoalanr.1clinceni@yahoo.com scoala_nr1_copaceni@yahoo.com sc1cornetu@yahoo.com scoala_darasti@yahoo.com scoaldascalunr1@yahoo.com scoala1dobroesti@yahoo.com scoaladomnesti@yahoo.com scoala1dragomiresti@yahoo.com scoalaganeasa@yahoo.com scoala1glina@yahoo.com sc1gradistea@yahoo.com scoala_1gruiu @yahoo.com scoala1mv@gmail.com scoalamogosoaia@yahoo.com scoalanuci@yahoo.com pantelimonsc1@yahoo.com scoala1_peris@yahoo.com scoala1petrachioaia@yahoo.com sc1popesti_ilfov@yahoo.com scoalanr1_stefanesti@yahoo.com scoala_tunari@yahoo.com

observatii

status

021/3515537, 021-3515537, 021-3515537, 3515537 buftea_scoal@yahoo.com

2705158 0213510510 021/267.02.48 021-4670083, 021-4670083 021/468.07.75, 021/3613075 0213503231 0214366071, 0214366071 021/240.78.15 0213500554, 021-7940544 0212672332 021/3614024 2666077, 0212666077 3507319 0212663057 021251785, 021251785 0 021 2317316 021/4673335 0213521750 0214680867, 3613074 021/457.00.21 0212666052 2678912

sc1voluntari@yahoo.com MIHAIEMINESCU_NR2@YAHOO.COM NR2_PERIS_SCOALA@YAHOO.COM scoalacatelu@yahoo.com scoalacretesti@yahoo.com Da scoala_nr2_dragomiresti@yahoo.com scoala2fundeni@yahoo.com sclipia@yahoo.com scoala2mv@go.ro scoala2_popesti@yahoo.com SCOALATAMASI@YAHOO.COM scoalanr2voluntari@yahoo.com scoalaghica@yahoo.com scoala_3balaceanca@yahoo.com 0, scoala.bobesti@yahoo.com scoala_3_pipera_voluntari@yahoo.com grozavconstantina@yahoo.com scoalasintesti@yahoo.com scoala1jilava"yahoo.com scoala1corbeanca@yahoo.com

0212551625, 0212551625, 0212551625 scoala_2tanganu@yahoo.com

nr copii

observatii specifice

mail 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02

28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02 28.02