Sunteți pe pagina 1din 3

Sedii regionale BCR BpL

Sedii regionale BCR BpL Sediul Regional Bucuresti   Adrian Patrascu Director Regional Bucuresti B-dul

Sediul Regional Bucuresti

 

Adrian

Patrascu

Director Regional

Bucuresti

B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3

+40722.361.561

adrian.patrascu@bcrlocuintesales.ro

Horia

Livezeanu

Trainer Regional

Bucuresti

B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3

+40723.235.681

horia.livezeanu@bcrlocuintesales.ro

Sediul Regional Centru - Nord

 

Eugen

Dima

Director Regional

Brasov

B-dul Muncii, Nr. 22A

+40723.230.745

eugen.dima@bcrlocuintesales.ro

Ionut

Spanu

Trainer Regional

Brasov

B-dul Muncii, Nr. 22A

+40723.232.078

ionut.spanu@bcrlocuintesales.ro

Sediul Regional Nord - Est

 

Raluca

Teodoru

Director Regional

Iasi

Str. Sf. Lazar, Nr. 64-66, etaj 3

+40723.229.152

raluca.teodoru@bcrlocuintesales.ro

Andrei

Soican

Trainer Regional

Iasi

Str. Sf. Lazar, Nr. 64-66, etaj 3

+40723.232.279

andrei.soican@bcrlocuintesales.ro

Sediul Regional Nord - Vest

 

Vasile

Vlad

Director Regional

Timisoara

B-dul 16 Decembrie 1989 nr. 15, ap. 10

+40723.232.593

vasile.vlad@bcrlocuintesales.ro

Oana

Negoita

Trainer Regional

Timisoara

B-dul 16 Decembrie 1989 nr. 15, ap. 10

+40723.231.377

oana.negoita@bcrlocuintesales.ro

Sediul Regional Sud - Est

 

Augustin

Alexandrescu

Director Regional

Constanta

B-dul I.G. Duca, Nr. 11

+40723.232.810

augustin.alexandrescu@bcrlocuintesales.ro

Dan

Vacarescu

Trainer Regional

Constanta

B-dul I.G. Duca, Nr. 11

+40733.300.749

dan.vacarescu@bcrlocuintesales.ro

Sediul Regional Sud - Vest

 

Mihai

Cinezan

Director Regional

Pitesti

Str. Egalitatii, nr. 33

+40725.000.080

mihai.cinezan@bcrlocuintesales.ro

Dragos

Tache

Trainer Regional

Pitesti

Str. Egalitatii, nr. 33

+40723.229.785

dragos.tache@bcrlocuintesales.ro

Birouri ale colaboratorilor BCR BpL

Birouri ale colaboratorilor BCR BpL B               u Adina Gomoiu

B

             

u

Adina

Gomoiu

Manager Vanzari

Bucuresti

Sos. Mihai Bravu, nr 215, sector 2

+40735.009.389

adina.gomoiu@bcrlocuintesales.ro

c

Bogdan

Luca

Manager Vanzari

Bucuresti

B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3

+40754.222.038

bogdan.luca@bcrlocuintesales.ro

u

Sorin

Briceag

Manager Vanzari

Bucuresti

Sos. Mihai Bravu, nr 215, sector 2

+40722.210.114

sorin.briceag@bcrlocuintesales.ro

r

             

e

Stefan

Varsescu

Manager Vanzari

Bucuresti

B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3

+40735.009.394

stefan.varsescu@bcrlocuintesales.ro

s

Mihail

Dinu

Manager Vanzari

Bucuresti

B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3

+40722.592.763

mihail.dinu@bcrlocuintesales.ro

t

Marieta

Dascalu

Manager Vanzari

Bucuresti

B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3

+40730.163.958

marieta.dascalu@bcrlocuintesales.ro

i

Adrian

Butiuc

Manager Vanzari

Bucuresti

Sos. Cotroceni, Nr. 14, sector 6

+40721.634.460

adrian.butiuc@bcrlocuintesales.ro

C

             

E

Mihaela

Chmara

Manager Vanzari

Brasov

B-dul Muncii, Nr. 22A

+40735.009.405

mihaelaraluca.ilie@bcrlocuintesales.ro

N

Alexandra

Petras

Manager Vanzari

Bistrita

Str. Crinilor, Nr. 2

+40736.222.769

alexandra.petras@bcrlocuintesales.ro

T

Mirela

Git

Manager Vanzari

Baia Mare

Str. Petru Rares, Nr. 27

+40745.485.518

mirela.git@bcrlocuintesales.ro

R

             

U

Ronela

Ardelean

Coordonator Vanzar

Sighetu - Mar

Str. Independentei, Nr.4

+40746.773.817

ronela.ardelean@bcrlocuintesales.ro

Filip

Stoica

Manager Vanzari

Targu Mures

Piata Teatrului, Nr. 1

+40751.202.455

filip.stoica@bcrlocuintesales.ro

N

Eugen

Mois

Coordonator Vanzar

Odorheiu Sec

B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 2 , jud. Harghita

+40749.642.907

eugen.mois@bcrlocuintesales.ro

O

Anca

Gergely

Coordonator Vanzar

Gherla

Str. Dragos Voda, Nr. 7

+40732.435.501

anca.gergely@bcrlocuintesales.ro

R

Bogdan

Pavelescu

Coordonator Vanzar

Sibiu

Calea Cisnadiei, Nr. 50

+40720.322.565

bogdan.pavelescu@bcrlocuintesales.ro

D

Adela

Stefanut

Manager Vanzari

Cluj Napoca

Str. Traian, Nr. 69

+40741.583.245

adela.stefanut@bcrlocuintesales.ro

 

Mihaela

Dorofte

Manager Vanzari

Iasi

Str. Sf. Lazar, Nr. 64-66, etaj 3

+40735.009.428

mihaela.dorofte@bcrlocuintesales.ro

N

Roxana

Chichirau

Manager Vanzari

Iasi

Str. Pacurari nr. 145, et 1

+40734.337.970

roxana.chichirau@bcrlocuintesales.ro

O

Fanica

Mihoreanu

Manager Vanzari

Iasi

Str. Pacurari nr. 145, et 1

+40740.653.698

fanica.mihoreanu@bcrlocuintesales.ro

R

Elena

Adumitroai

Coordonator Vanzar

Botosani

Str. Savenilor nr.2-8 , et.2, cam.11

+40741.021.967

elena.adumitroai@bcrlocuintesales.ro

D

Dorina

Ursu

Coordonator Vanzar

Galati

Str Brailei, Nr 165 B, Bl A2-A3,et 3

+40746.587.420

dorina.ursu@bcrlocuintesales.ro

Roxana

Chichirau

Manager Vanzari

Roman

B-dul Roman Musat, Bl. 52, Sc.A, parter

+40742.111.607

roxana.chichirau@bcrlocuintesales.ro

E

Andrei

Trisciuc

Manager Vanzari

Suceava

Str. Marasesti, nr. 13 bl.T 3 parter

+40741.612.930

andrei.trisciuc@bcrlocuintesales.ro

S

Florentina

Ilie

Manager Vanzari

Piatra Neamt

Str Alexandru cel Bun, Nr. 4

+40725.404.083

madalina.drozman@bcrlocuintesales.ro

T

Madalin

Mihalcea

Coordonator Vanzar

Onesti

Bld. Republicii nr. 25 parter

+40745.302.045

florentina.ilie@bcrlocuintesales.ro

Madalina

Drozman

Coordonator Vanzar

Bacau

B-dul Unirii, Nr.30, et.3, Cladirea Avenue Business Center

+40725.404.083

madalina.drozman@bcrlocuintesales.ro

Cornelia

Maruntis

Manager Vanzari

Moinesti

Str. Libertatii, Nr. 4, Ap. 4, parter

+40735.009.438

cornelia.maruntis@bcrlocuintesales.ro

N

Elena

Todica

Manager Vanzari

Timisoara

B-dul 16 Decembrie 1989 nr. 15, ap. 10

+40724.368.190

elena.todica@bcrlocuintesales.ro

             

O

Iulian

Caragea

Manager Vanzari

Timisoara

B-dul 16 Decembrie 1989 nr. 15, ap. 10

+40721.296.500

iulian.caragea@bcrlocuintesales.ro

R

Emil

Hangan

Manager Vanzari

Alba Iulia

Str. Henri Coanda, Nr. 2A, Etaj 1

+40751.033.153

emil.hangan@bcrlocuintesales.ro

D

Luminita

Dolha

Coordonator vanzar

Arad

Piata Avram Iancu nr.16, ap.28

+40745.898.495

luminita.dolha@bcrlocuintesales.ro

Maria

Petrila

Coordonator vanzar

Beius

Str. Horea, nr. 46

+40743.404.971

maria.petrila@bcrlocuintesales.ro

V

Iulian

Caragea

Manager Vanzari

Deva

Str. Anemonelor, Nr.1, etj.1 (Cartier Micul Dallas)

+40721.296.500

iulian.caragea@bcrlocuintesales.ro

E

Elena

Muntean

Coordonator vanzar

Oradea

Str. Tudor Vladimirescu, nr. 30, Ap 2

+40721. 931.695

elena.muntean@bcrlocuintesales.ro

S

Elena

Duca

Coordonator vanzar

Zalau

Str. Parcului Nr.1

+40757.501.560

elena.duca@bcrlocuintesales.ro

T

Clementa

Moga

Manager Vanzari

Satu Mare

Str. Ady Endre nr. 1

+40735.450.918

clementa.moga@bcrlocuintesales.ro

Ciprian

Nitescu

Manager Vanzari

Petrosani

Str Mihai Viteazau Nr 3, Cam 3

+40764.347.860

ciprian.nitescu@bcrlocuintesales.ro

 

Mirela

Ilie

Manager Vanzari

Constanta

B-dul I.G. Duca, Nr. 11

+40722.647.449

mirela.ilie@bcrlocuintesales.ro

S

Naca

Dan

Manager Vanzari

Constanta

B-dul I.G. Duca, Nr. 11

+40722.273.178

dan.naca@bcrlocuintesales.ro

U

Madalina

Anghel

Manager Vanzari

Ploiesti

Ploiesti,str Postei,nr 9

+40724.141.393

madalina.anghel@bcrlocuintesales.ro

D

Camelia

Ghetau

Manager Vanzari

Braila

Str. Dorobanti, Nr. 50, bl. A54 bis, parter

+40727.427.053

camelia.ghetau@bcrlocuintesales.ro

E

Liviu

Craiu

Manager Vanzari

Calarasi

Str. Stirbei Voda, Nr 2, bl M2, sc 6, parter

+40721.776.447

liviu.craiu@bcrlocuintesales.ro

S

Camelia

Enachescu

Manager Vanzari

Buzau

Str. Unirii, Nr.195

+40744.987.608

camelia.enachescu@bcrlocuintesales.ro

T

Catalin

Lupu

Manager Vanzari

Giurgiu

Str Vlad Tepes, bl MUV6, parter

+40728.610.120

catalin.lupu@bcrlocuintesales.ro

Gabriela Lo

Mardale

Coordonator Vanzar

Slobozia

Aleea Lujerului, nr 3

+40723.261.509

gabriela.mardale@bcrlocuintesales.ro

Elena

Chirulescu

Manager Vanzari

Braila

Calea Calarasilor, nr. 75-77, bl 24A, parter, ap 31

+40731.066.870

elena.chirulescu@bcrlocuintesales.ro

 

Cristina

Popescu

Coordonator Vanzar

Targoviste

Str. Revolutiei, nr. 17, Et. 2

+40723.658.110

cristina.popescu@bcrlocuintesales.ro

Aurora

Barbuleanu

Manager Vanzari

Craiova

Str. Imparatul Traian, nr.12

+40744.541.787

aurora.barbuleanu@bcrlocuintesales.ro

S

Stela

Bichea

Manager Vanzari

Sibiu

Str Oituz, nr 12, ap 1

+40735.009.420

stela.bichea@bcrlocuintesales.ro

U

Luminita

Bildea

Manager Vanzari

Corabia

Str.C.A.Rosetti, bl.8, ap.2

+40735.009.416

luminita.bildea@bcrlocuintesales.ro

D

Cristian

Ciupeanu Calu

Manager Vanzari

Craiova

Str. Simion Barnutiu, nr. 4

+40722.898.949

cristian.ciupeanucalugaru@bcrlocuintesales.ro

V

Gabriel

Dragoi

Manager Vanzari

Pitesti

Str. Egalitatii, nr. 33

+40733.484.444;

gabriel.dragoi@bcrlocuintesales.ro

             

E

Luminita

Fuiorea

Manager Vanzari

Tg. Jiu

Str. Tudor Vladimirescu nr.17, et.1

+40735.009.451

luminita.fuiorea@bcrlocuintesales.ro

S

Catalin

Mustetiu

Coordonator Vanzar

Lugoj

Str 20 Decembrie 1989, nr 4

+40727.706.607

catalin.mustetiu@bcrlocuintesales.ro

T

Andreea

Petean

Manager Vanzari

Timisoara

Str. Grigore T. Popa, nr 21

+40735.009.457

andreea.petean@bcrlocuintesales.ro

Tatiana

Pirvu

Manager Vanzari

Tg. Jiu

Str. Tudor Vladimirescu nr.17, et.1

+40735.009.453

tatiana.pirvu@bcrlocuintesales.ro

Ovidiu

Samson

Manager Vanzari

Rm. Valcea

B-dul Nicolae Balcescu, nr 51

+40723.682.358;

ovidiu.samson@bcrlocuintesales.ro

Sebastian

Iancu

Manager Vanzari

Craiova

Str. Imparatul Traian, nr.12

+40727.843.540

sebastian.iancu@bcrlocuintesales.ro