Sunteți pe pagina 1din 2

Atunci cnd tinerii intr ntr-un local, nainte de a cere meniul, ntreab care este parola de Wi-Fi.

Pentru a evita ntrebri de acest gen, portalul diez.md i-a propus s colecteze parolele de Wi-Fi din
Chiinu.
Localurile din Chiinu (ordine alfabetic)
#1. 513 no wi-fi pass
#2. Arena Sports barARENA
#3. Avenue 103 veronika
#4. Beer House no wi-fi pass
#5. Beer Time User: Beer Pass: Time
#6. Benny Cafe 12345
#7. Bisquit Cafe 50505050
#8. Bouchee 11111111
#9. Bud pub no wi-fi pass
#10. Cafeterra terracafe
#11. Carlsberg 245236867
#12. Celentano no wi-fi pass
#13. Chateau 11111111
#14. Coffee House Jumbo caffelli
#15. Coffee Beans beans2014
#16. Coffee House Sun City coffeehouse
#17. Corso 12345
#18. Delice Dange no wi-fi pass
#19. Diamant tofan
#20. Dublin lucky
#21. Eli Pili no wi-fi pass
#22. Fish-ka 12345678
#23. Flying pig fly12345678
#24. Foca Loca focaloca12345
#25. Fresh-line Cafe freshcafe222
#26. Jolly Alon Teras Login: jolly Pass: 1223
#27. Karl Schmidt no wi-fi pass
#29. Kyras cintecpidijeaba
#30. La Plcinte/ Andys no wi-fi pass
#31. Lazy Cafe lazy4lazy
#32. Mi piace mipiace1
#33. Midpoint Atrium midpoint
#34. Mojito mojito111
#35. Opa opacafe7
#36. Patria Cafe MallDova 2003hotel
#37. Penthouse penthouse2013
#38. Piano Bar pianobar14
#39. Pivko 17151715
#40. Pivnushka A-95 zapravisi
#41. Pizzamania (Cosmonauilor) 123456789
#42. Propaganda no wi-fi pass

#43. Roberts Cafe din centru robertscentru


#44. Robin Pub 11100000
#45. Rock-n-Roll Cafe 12348765
#46. Roys Cafe royscafe
#47. Sherlock Holmes Pub holmes777
#48. Sim-sim MallDova sim2012sim
#49. Stela Artois Pub Cuza Voda stellapub3
#50. Trattoria de la Nona no wi-fi pass
#51. Vatra Neamului eminescu
Update-uri de la cititorii #diez (n ordinea apari iilor):
#52. Doina Strada Trandafirilor 6, Chiinu 1715 (adugat de ctre Victor Cumpanici)
#53. Carlsberg 79776650 sau 079776650 (adugat de ctre Alecsander Podolski)
#54. London Steak House (str. Bucureti) steak.md2 (adugat de ctre Alecsander Podolski)
#55. Gallo Pub gallopub (adugat de Mihai Sochirc)
#56. Club Luxor luxor1234 (adugat de Andy Skyer)
#57. Tucano Coffee no wi-fi- pass
#58. 5th element no wi-fi pass
#59. Jazz Cafe/ Muz Cafe no wi-fi pass
#60. Leogrand welcome + numrul lunii n care e ti (adugat de Cristina Srbu)
#61. Green Hills centru nistrunistru (adugat de Irina Fal)
#62. La Versenz 123versenz2012 (adugat de Marina Florea)
#63. Salcioara Puskin salcioara (adugat de Dima Lesan)
#64. Bella Via Cafe bellavia543 (adugat de Tania Mushet)
#65. Jumbo Karaoke karaoke4all (adugat de Nelly Nikolau)
#66. Teatral Cafe 88887777 (adugat de Victor Kot)
#67. Oliva (ambele) no wi-fi pass (adugat de Iulia Lee)
#68. Star Kebab no wi-fi pass
#69. Bistro A la minute 12345670 (adugat de Ika Jolika)
#70. Vila Noua vilanoua (adugat de Cristina Cristinush)
Update-uri n 2015:
#71. Uptown puskin10
#72. Taurus ping-pong
#73. Champ champ2013
#74. Arkada Pub arkada040
#75. Krysha krysha2014
#76. Gazetto gazetto01
#77. Karaoke Club FLY karaokefly
#78. Grill House mediumrare
#79. Graffiti Grafiti1
#80. Monaco No wifi pass
#81. Trendyroom capucino4
#82. Poiana Nucului admin28081988
#83. C House Rcani chouse2014