Sunteți pe pagina 1din 5

ANEXA 1

LOCATII PENTRU DEPUNERE DOCUMENTATIE / RIDICARE AVIZ TELEKOM

Nr Persoana contact
crt Regiune Judet Denumire locatie Adresa locatie (supervizor Magazin Telekom/ Telefon e-mail
responsabil Avize/ Primarie)
BD. Obregia Alexandru, 021 6837894/ andreea_potera@telekom.ro
1 Bucuresti Bucuresti Magazin Berceni Andreea Potera
NR.18, BL.16, S.4 0766 445570
Bdul. Ferdinand nr.96-98 021 2522630/
2 Bucuresti Bucuresti Magazin Dimitrov Toma Valentina valentina_toma@telekom.ro
sector 2 0766 241022
Calea Dorobanti nr.164
3 Bucuresti Bucuresti Magazin Dorobanti Silviu Serban 021 2301252/ silviu.serban@telekom.ro
sector 1

Magazin Drumul Taberei nr.41-43 021 7451849/


4 Bucuresti Bucuresti Mariana Pitur mariana_pitur@telekom.ro
Drumul Taberei sector 6 0766 445571
Str. Liviu Rebreanu nr.8
5 Bucuresti Bucuresti Magazin Titan Luana Baliff 021 3400242/ luana_ballif@telekom.ro
sector 3

021 3220800/
6 Bucuresti Bucuresti Magazin Vitan B-dul. Unirii nr. 65 bl. G1 Adela Ivan adela.ivan@telekom.ro
0766 500585
0231 504229/
7 Est Botosani Magazin Botosani 1 Str. Postei nr.7 Apopei Sanda sanda_apopei@telekom.ro

8 Est Iasi Magazin Iasi 1 Str. Lapusneanu nr.17 Monica Cuciureanu 0232 204229 monica.cuciureanu@telekom.ro

0234 204232/
9 Est Bacau Magazin Bacau 1 Str. N. Balcescu nr.2-4 Iulica Donici iulica.donici@telekom.ro
0766 307407
0234 361881/
10 Est Bacau Magazin Moinesti 1 Str. T.Vladimirescu nr 173 Silvica Lacatusu silvica_lacatusu@telekom.ro
0766 318080

0234 315172/
11 Est Bacau Magazin Onesti 1 Str. Postei nr.4 Ana Dragomir ana_dragomir@telekom.ro
0766 307474
Liliana Trifan
Str. Ing. Badea Romeo 0235 304447/
12 Est Vaslui Magazin Vaslui 1 liliana_trifan@telekom.ro
nr.1 0766 669790

1/5
Nr Persoana contact
crt Regiune Judet Denumire locatie Adresa locatie (supervizor Magazin Telekom/ Telefon e-mail
responsabil Avize/ Primarie)

Magazin 0233 204570


13 Est Neamt Bdul Republicii nr.2 Georgeta Ailincai georgeta.ailincai@telekom.ro
Piatra Neamt 1 0766 421052

0233 204220/
14 Est Neamt Magazin Roman 1 Str. Cuza Voda nr.1 Ella Sav ella.sav@telekom.ro
0766 445520

TELEKOM
15 Est Suceava Inventariere Resurse Str. Bistritei 11B Daniela Costeniuc 0230 204126 daniela.costeniuc@telekom.ro
Suceava
0230 560333/
16 Est Suceava Magazin Radauti 1 Piata Unirii nr.47A Ileana Munteanu ileana.munteanu@telekom.ro
0766 479600
Str. Mihai Eminescu nr. 0239 604599/
17 Est Braila Magazin Braila 1 Violeta Diplas violeta_diplas@telekom.ro
52A 0766 520432
0238 404208/
18 Est Buzau Magazin Buzau 1 Str. Ostrovului nr.1 Argentina Craciun argentina_craciun@telekom.ro
0766 386808
0237 204115/
19 Est Vrancea Magazin Focsani 1 Str. Mare a Unirii nr. 6 Adriana Gaman adriana.gaman@telekom.ro
0766 399061
0236 314049/
20 Est Galati Magazin Galati 1 Str. Brailei nr.41 Ghimpu Rodica 0766 334475 rodica.ghimpu@telekom.ro

0247 304170/
21 Sud - Est Teleorman Magazin Alexandria 1 Str. Dunarii nr.145 Andreea Brosteanu andreea_brosteanu@telekom.ro
0766 365500

Str. 1 Decembrie 1918 0242 304169/


22 Sud - Est Calarasi Magazin Calarasi 1 Carmen Dragan carmen_dragan@telekom.ro
nr.22-24 0766 352033

0244 373100/
23 Sud - Est Prahova Magazin Campina 1 B-dul. Carol nr.63 Cristina Goran cristina.goran@telekom.ro
0766 509300

0244 590917/
24 Sud - Est Prahova Magazin Ploiesti 1 Str. C. D. Gherea nr.1 Vianela Grigore vianela.grigore@telekom.ro
0766 415967

0246 204176/
25 Sud - Est Giurgiu Magazin Giurgiu 1 Str. Tineretului , nr.1 Petronela Fulger petronela_fulger@telekom.ro
0766 564433

2/5
Nr Persoana contact
crt Regiune Judet Denumire locatie Adresa locatie (supervizor Magazin Telekom/ Telefon e-mail
responsabil Avize/ Primarie)

Str.Victoriei , nr. 10 , BL 0248 215771/


26 Sud - Est Arges Magazin Pitesti 1 Cristina Pascu cristina.pascu@telekom.ro
A5 P 0766 682626

0243 204198/
27 Sud - Est Ialomita Magazin Slobozia 1 Bdul. Unirii nr.4 Nicoleta Antohe nicoleta.antohe@telekom.ro
0766 340099

Str. I. H. Radulescu 0245 212110/


28 Sud - Est Dambovita Magazin Targoviste 1 Corina Serbanescu corina.serbanescu@telekom.ro
nr.3-5 0766 366001

0241 604284/
29 Sud - Est Constanta Magazin Constanta 1 Bdul. Tomis nr.79-81 Mihaela Mihaila mihaela.mihaila@telekom.ro
0766 455480

0240 504113/
30 Sud - Est Tulcea Magazin Tulcea 1 Str. Mahmudiei nr.17 Gina Hagiu gina_hagiu@telekom.ro
0755 469844
Str. Mihail Sadoveanu Capusneanu Lacramioara
31 Transilvania Brasov Magazin Brasov 1 0268 474730 lacra_capusneanu@telekom.ro
nr.9

Magazin Gabriella Albert 0266 204181/


32 Transilvania Harghita Str. Pietei, nr.7 gabriella_albert@telekom.ro
Miercurea Ciuc 1 0766 343800

Magazin 0267 310465


33 Transilvania Covasna Str. Grigore Balan nr.26 Csilla Ardelean csilla_ardelean@telekom.ro
Sfantu Gheorghe 1

Str. Nicolae Balcescu 0269 235454/


34 Transilvania Sibiu Magazin Sibiu 1 Daniel Mosin daniel.mosin@telekom.ro
nr.13 0766 402626
0265 777701/
35 Transilvania Mures Magazin Sighisora 1 Str. H. Oberth nr. 16 Bianca Chirila bianca_chirila@telekom.ro
0766 317500
Magazin 0265 267700/
36 Transilvania Mures Piata Victoriei nr.17 Tunde Szabo tunde_szabo@telekom.ro
Targu Mures 1 0766 682729
0258 804114/
37 Transilvania Alba Magazin Alba Iulia 1 Str. I. C. Bratianu nr.2 Codruta Durduc codruta_durduc@telekom.ro
0765 210630

0262 204103/
38 Transilvania Maramures Magazin Baia Mare Bdul. Unirii nr.10 Flavia Filip flavia_filip@telekom.ro

3/5
Nr Persoana contact
crt Regiune Judet Denumire locatie Adresa locatie (supervizor Magazin Telekom/ Telefon e-mail
responsabil Avize/ Primarie)

0263 230600/
39 Transilvania Bistrita Magazin Bistrita 1 Str. Independentei nr. 37 Delia Rus delia_rus@telekom.ro
0766 317217

0264 404211/
40 Transilvania Cluj Magazin Cluj 1 Str. O.Petrovici nr.3 Corcodel Constantin constantin.corcodel @telekom.ro
0264 404214

0261 704104/
41 Transilvania Satu Mare Magazin Satu Mare Str. Corneliu Coposu nr.5 Florian Variu florian_variu@telekom.ro

0260 604151/
42 Transilvania Salaj Magazin Zalau 1 B-dul. Mihai Viteazu nr. 5 Denes Delia Nicoleta magazinzalau@telekom.ro
0260 604161

43 Str. Unirii nr.47 (fost 57), 0251 404130/


Vest Dolj Magazin Craiova 1 Marina Enea (colab.ext) marina_enea@telekom.ro
Parter,Magazin Partener T 0765 656556

44 TELEKOM Craiova, str. Calea Unirii petre.dinica@telekom.ro


Vest Dolj Inventariere Resurse nr. 47 (fost 57), etaj 2, Dinica Petre 0251 404178
Craiova camera 10

0251 416235,
PRIMARIA Buciu Vadastreanu Mihaela
45 Vest Dolj Str. A.I.Cuza, nr. 7 int.338, 359/ avizare@primariacraiova.ro
Municipiului Craiova Iosefina
0744 567436

Magazin Drobeta Str. Theodor Costescu 0252 707660/


46 Vest Mehedinti Elisabeta Poenaru elisabeta.poenaru@telekom.ro
Turnu Severin 1 nr.3-5 0766 564477

Magazin Ramnicu Ramnicu Valcea, str. Henri


47 Vest Valcea Dirinea Marian 0250 738668 marian.dirinea@telekom.ro
Valcea Coanda nr. 19, cam.211

48 Vest Olt Magazin Slatina 1 Str. Libertatii nr.2 A Razvan Cutitoiu(colab.ext) 0249 404001 razvan_cutitoiu@telekom.ro

0253 216599/
49 Vest Gorj Magazin Targu Jiu 1 Str. Traian nr.1 Ciobanu Corina Melania corina_ciobanu@telekom.ro
0766 363040

4/5
Nr Persoana contact
crt Regiune Judet Denumire locatie Adresa locatie (supervizor Magazin Telekom/ Telefon e-mail
responsabil Avize/ Primarie)

0257 204726/
50 Vest Arad Magazin Arad 1 Bdul. Revolutiei nr.46-48 Nagy Gabriel crina.tolan@telekom.ro
0766 445616

0259 404590/
51 Vest Bihor Magazin Oradea 1 Bdul. Transilvaniei nr.9 Moldovan Doina doina.moldovan@telekom.ro
0745 107030

0254 204518/
52 Vest Hunedoara Magazin Deva 1 Str. Iuliu Maniu nr.2 Valeria Szakasz valeria.szakacs@ telekom.ro
0766 331700

Str. 1 Decembrie 1918 0254 204644/


53 Vest Hunedoara Magazin Petrosani 1 Mihaela Chifu mihaela.chifu@telekom.ro
nr.86 0766 318500

Caras 0255 204612/


54 Vest Magazin Resita Str. Republicii nr.17 Simona Raducanescu simona.raducanescu@telekom.ro
Severin 0766 445540

Str. Decembrie 1989


55 Vest Timis Magazin Lugoj 1 Claudia Lupsa 0256 304339 claudia_lupsa@telekom.ro
nr.11

0256 304252/
56 Vest Timis Magazin Timisoara 1 Str. Nicolaus Lenau nr.2-4 Diana Martin diana.martin@telekom.ro
0766 554684

PRIMARIA
57 Vest Timis B-dul C.D. Loga,nr.1 Borbely Ilie-Voicila Codrut 0256 408395 iborbely@primariatm.ro
Municip.Timisoara

5/5