Sunteți pe pagina 1din 1

CONCURS CULTURAL ARTISTIC

"TALENTE DÂMBOVIȚENE"
CENTRUL METODIC BĂLENI
4 MAI 2018

Nr. Școala Ora


crt.
1. Cojasca- Fântânele 9.00-9.50
2. Bucșani 9.50-10.00
3. Băleni 10.00-10.45
4. Finta 10.45-11.00
5. Gheboaia 11.00-11.15
6. Niculești 11.15-12.00
7. Ciocănari 12.00-12.30
8. PAUZĂ 12.30-13.30
9. Bilciurești 13.30-14.45
10. Dobra 14.45-15.10
11. Mărcești 15.10-16.00

Responsabil centrul metodic Băleni,


Ramona Iuliana Mădăran