Sunteți pe pagina 1din 2

Coordonat:

Agenția Națională Transport Auto


.........................................
.........................................
(semnătura și ștampila)

Regimul de muncă și odihnă a conducătorilor auto

Cursa tur:

Distanța, Ruta (sectoarele de circulație) Ora Ora Timp de Șofer 1 Șofer 2 Șofer 3 Șofer 4
km plecare sosire conducere (h)
> >
> >
> >
> >
> >
> >
> >
> >
> >
TOTAL

Cursa retur:

Distanța, Ruta (sectoarele de circulație) Ora Ora Timp de Șofer 1 Șofer 2 Șofer 3 Șofer 4
km plecare sosire conducere (h)
> >
> >
> >
> >
> >
> >
> >
> >
> >
TOTAL

Operator de transport rutier Operator de transport rutier partener

........................................... .....................................................
(semnătura și ștampila) (semnătura și ștampila)
Exemplul respectiv este un model de grafic perfectat spre coordonare; Coordonat:
Agenția Națională Transport Auto
......................................
......................................
Regimul de muncă și odihnă al conducătorilor auto (semnătura și ștampila)
Cursa tur:
Distanța, Ruta (sectoarele de circulație) Ora Ora Timp de Șofer 1 Șofer 2 Șofer 3 Șofer 4 Șofer 5
km plecare sosire conducere (h)
90 Chișinău GA Sud > Vama Leușeni 11:55 > 13:35 1 h 35 min
3 Vama Leușeni > Vama Albița 14:10 > 14:15 5 min 4 h 25min pauză
114 Vama Albița > (RO) 14:45 > 17:30 2 h 45 min
250 (RO) > (RO) 17:30 > 22:00 4 h 30 min pauză 4 h 30min
250 (RO) > (RO) 22:00 > 02:30 4 h 30 min 4 h 30min pauză
100 (RO) > Vama Nadlac 02:30 > 04:55 2 h 25 min
3 Vama Nadlac > Vama Nagylac (H) 05:00 > 05:05 5 min pauză 4 h 30min
150 Vama Nagylac (H) > (H) 05:10 > 07:10 2 h 00 min Repaus Repaus
244 (H) > Hegyeshalom (H) 07:10 > 12:40 3 h 30 min
6 Hegyeshalom (H) > Nickelsdorf (A) 12:45 > 12:53 8 min 4 h 30min pauză
45 Nickelsdorf (A) > (A) 12:58 > 13:50 52 min
230 (A) > (A) 13:50 > 18:20 4 h 30 min pauză 4 h 30min
45 (A) > Șuben (A) 18:20 > 19:18 58 min
1 Șuben (A) > Passau (D) 19:23 > 19:24 1 min 4 h 30min pauză
200 Passau (D) > (D) 19:29 > 23:00 3 h 31 min
250 (D) > (D) 23:00 > 03:30 4 h 30 min pauză 4 h 30min Repaus
250 (D) > (D) 03:30 > 07:49 4 h 19 min 4 h 19min
0 (D) > Perl (D) 07.49 > 08:34 0 45 min
0 Perl (D) > (L) 08:34 > 08:35 1 min
50 (L) > (L) 08:35 > 09:35 1 h 00 min
4 h 30min
3 (L) > Arlon (B) 09:35 > 09:39 4 min
150 Arlon (B) > Bruxelles (B) 09:40 > 13:05 3 h 25 min
2434 TOTAL 44 h 44min 8 h 55min 9h 9h 9h 8 h 49min

Cursa retur:
Distanța, Ruta (sectoarele de circulație) Ora Ora Timp de Șofer 1 Șofer 2 Șofer 3 Șofer 4 Șofer 5 Șofer 6
km plecare sosire conducere (h)
150 Bruxelles (B) > Arlon (B) 17:00 > 20:20 3 h 20 min
3 Arlon (B) > (L) 20:25 > 20:29 4 min
50 (L) > (L) 20:34 > 21:34 1 h 00 min 4 h 25min pauză
0 (L) > Perl (D) 21:39 > 21:40 1 min
270 Perl (D) > (D) 21:45 > 02:15 4 h 30 min pauză 4 h 30min
270 (D) > (D) 02:15 > 06:45 4 h 30 min 4 h 30min pauză
160 (D) > Passau (D) 06:45 > 10:45 4 h 00 min Repaus
1 Passau (D) > Șuben (A) 10:50 > 10:51 1 min pauză 4 h 30min
20 Șuben (A) > (A) 10:56 > 11:25 29 min
Repaus
200 (A) > (A) 11:25 > 15:55 4 h 30 min 4 h 30min pauză
Repaus
100 (A) > Nickelsdorf (A) 15:55 > 17:16 1 h 21 min
6 Nickelsdorf (A) > Hegyeshalom (H) 17:21 > 17:29 8 min pauză 4 h 30min
150 Hegyeshalom (H) > (H) 17:34 > 20:35 3 h 01 min
244 (H) > (H) 20:35 > 01:04 4 h 29 min 4 h 29min pauză
3 Vama Nagylac (H) > Vama Nadlac 01:19 > 01:24 5 min
214 Vama Nadlac > (RO) 01:39 > 06:04 4 h 25 min pauză 4 h 30min
Repaus
240 (RO) > (RO) 06:04 > 10:34 4 h 30 min 4 h 30min pauză
240 (RO) > (RO) 10:34 > 15:04 4 h 30 min pauză 4 h 30min
20 (RO) > Vama Albița 15:04 > 15:49 45 min
3 Vama Albița > Vama Leușeni 16:15 > 16:20 5 min 2 h 30min pauză
90 Vama Leușeni > Chișinău GA Sud 17:00 > 18:40 1 h 40 min
2434 TOTAL 47 h 24min 8 h 55min 9h 8 h 59min 9h 7h 4 h 30min

Operator de transport rutier Operator de transport rutier partener


........................................... .....................................................
(semnătura și ștampila) (semnătura și ștampila)