Sunteți pe pagina 1din 2

Fișa postului –depozit

- Pregateste tamplaria pentru montaj .

- Verifica tamplaria venita de pe certificatele de garantie pentru a pregati


glafurile , plasele antiinsecte.

- Descarca tamplaria venita de la colaboratori:


profil Veka , Salamander Brugmann- fabrica Plasttechnik Cluj ,Turda
profil Salamander –fabrica Madurgada , Oradea
profil Rehau – fabrica Barrier , Bacau
profil Terraplast, culisante din aluminiu - Energofen , Iasi
rulouri exterior aluminiu – se livreaza prin curier de la Frigotrans
Coexim
usi de garaj sectionale, industriale – se livreaza prin curier sau fac
livrare cu masina lor- Smilo – Cluj , Manolly – Timisoara sau Alexiana-
Radauti

- Dupa descarcarea tamplarie – verifica cutiile cu accesorii si daca nu scrie pe


ele de la ce fabrica sunt se scrie cu un marker numele fabricii pentru a nu
confunda montatorii cutiile cu accesorii.

- Dupa descarcarea tamplarie se verifica numerele de piese si tamplaria(sa


nu fie crapata ,zagariata)

- Daca tamplarie este crapta sau zgariata sau sunt elemente lipsa – se noteza
neregulile impreuna cu soferul care a livrat marfa iar mai apoi se transmit
mai departe ,nereguluile , catre birou.
- Dupa descarcarea tamplariei , usi de garaj , rulouri se suna la birou pentru a
transmite ce anume s-a livrat si de la cine .

- Glafurile , plase antiinsecte (accesorii , coltari , bare de plasa , plasa 800 x


1200 si 1000x1200 , clispuri ), panel pentru usi – se face necesar si se
comanda de la Vexal- Iasi - necesarul se transmite lui George de la birou.
- Suruburile si accesorii pentru montaj se iau de la Confero , Izometal sau
Dori Cost – se face poza la aviz si se trimite pe Whatsup .
- Pachetele termopan se fac la Atena glass(incubatorul e afaceri , soseaua
Iasului)
Are grija de depozit – mentiune stocurile
Are sub gestiune – accesoriile pentru montaj

Numere telefon
Viziteu Cristi –adimistrator 074058352
Ciobanu Ionut – birou 0755479133
Dutca George – birou 0742370753
Florin Turcu 0746023308
Ionut Popovici 0747492228
Necsanu Valentin 0748302048
Sfrediac Ionut 0758833013
Chelariu Ciprian 0757437303
Lupu Marcel 0759089224