Sunteți pe pagina 1din 8

PIPELINE VIASANTE - CLIENTI VLADIEVS GROUP

Crt. Denumire client

1 COROLA INF FILIALA BUCURESTI SRL

2 ECO BUCOVINA SRL


3 MARIE CELESTE CLUB CAROL SRL
4 STONIKBYTE SRL
5 QUALITY KEY GRUP SRL
6 LEX - BIROU DE DESPAGUBIRI SRL
C.M.C. INTERNATIONAL CONSTRUCT IMPORT-EXPORT
7 SRL
8 GOLDEN PLUM SRL
9 MONABEST LTD NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI
10 MIKY'S AGENCY SRL
11 TUDOR COMMUNICATION SRL
12 DENIED IT SRL
13 KUN AMO SRL

14 INTERACTIV WELDING SRL

15 INTERACTIV SERVICE SRL


16 KAYA TIME SRL

17 BETACO AUTO MULTIMEDIA SRL

18 LEBADA ALBA SERVICII DE CURATENIE & DDD SRL


19 ASK FOR ACCOUNTING SRL
20 ASK FOR HR SRL
21 PICARA TRADING SRL
22 ECHIPAMENT MEDICAL SRL
23 BELLPASO PROD SRL

24 SWISS SOLUTIONS & PARTNERS SRL


25 FARMACIA SF. MINA SRL

26 AQUA LIFE SWIMMING SRL


27 AUTO BRAND SRL
28 PATRUX COMEX SRL
29 CITYSHUTTLE MOBILITY SOLUTIONS SRL
30 VEHICLE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.

31 PROSEP SRL
32 EU WIFI SRL

33 GIP-TRONIC SERVICE 96 SRL


34 TERASCONS INTERNATIONAL SRL
35 DUMY OLT NELLSON S.R.L.
36 ECO GIOEL SRL-D
37 FROMTO
38 EOPS

39 R2 ONLINE AGENCY

40 AVENTO VISION

41 WIND HOURS
42 H&S Production
43 Olala
44 ROMANIABUS S.R.L.
45 BETACO AUTOCLIMA SRL
E-mail Pers contact Telefon Status
contact@taxasist.ro;
ACTIV
dochie.oana@yahoo.com Oana Dochie 0720075755

razvan.grigoras85@gmail.com;
carmen.mirela@outlook.com Razvan Grigoras 0731761216 ACTIV
ACTIV
danut.manda@stonikbyte.com Danut Manda 0724394628
sorina.dima@hollowmen.ro Sorina Dima 0752241060 ACTIV
birou@lex-birou.ro Sorina Gheorghe 0720031281 PENDING

mihai.ionescu.tautu@gmail.com Mihai Ionescu 0040722500655


darzaimport@yahoo.com Pruna Costel 0733691450
sales.romania@mona.co.il ACTIV
silvia@tudor-communication.ro SILVIA CARAIMAN 0749954010
silvia@tudor-communication.ro Silvia Caraiman 0749954010
adrian.nae@deniedit.ro Adrian Nae 0723575784
kun_amo@yahoo.com Silviu Barsan 0751202444

pwtrescuanton96@yahoo.ro Petrescu Anton 0743025534 PENDING


marius.miorcaneanu@interactivservice.r
o
accounting@kayatime.com KULKU DUHAN
andreea.lache@gmail.com;
tiberiu@justpong.ro Tiberiu

ancapetrescu43@yahoo.com Anca Petrescu 0726138734 ACTIV


tamara.cuteica@askfor.ro Tamara Cuteica 0724262143 ACTIV
tamara.cuteica@askfor.ro Tamara Cuteica 0724262143 ACTIV
simona.albu@picara-farm.eu Simona Albu 0729056402
contact@medis2003.ro Doina Lazar 0723379709
eugen.geno@yahoo.com IONUT 0745028787

cristina@farastres.ro 0786231590 PENDING


catalina.anghel@sf-mina.ro Maftei Denisa 0786288679

cristi_nutu62@yahoo.com Cristi 0722634995 ACTIV


razvan.balean@autobrand.ro Razvan Balean 0733555446
monapoenaru@yahoo.com Mona Poenaru 0724212966

Adrian Stanciu

corina.stelian@prosep.ro Corina Stelian 0747776737 PENDING


catalincif@yahoo.com Catalin Ignat PENDING

comenzi@giptronic.ro Ioana 0371109077 PENDING


Budan Nicu
dumi72@yahoo.com Ionut Dumitru 0765802676
office@gioel.ro 0723925640
ACTIV
paul@qeops.eu Paul Copil 0729080114 ACTIV

lupascu.cornelia@gmail.com; Lupascu Cornelia,


contact@r2.ro Lupascu Christian 0744506999 ACTIV

lupascu.cornelia@gmail.com; Lupascu Cornelia,


contact@r2.ro Lupascu Christian 0744506999 ACTIV

lupascu.cornelia@gmail.com; Lupascu Cornelia,


contact@r2.ro Lupascu Christian 0744506999 ACTIV
mario.sarbu@gmail.com Marian Sarbu 0722671580 ACTIV
Carmen Mirela 0721444093 PENDING
ionescumagdalena@romaniabus.ro Ionescu Magdalena PENDING
ionescumagdalena@romaniabus.ro Ionescu Magdalena PENDING
Follow-Up

De verificat plata
De contactat pentru programare control medical.
De precizat ca nu avem nevoie de contract
momentan.
De asteptat vesti de la Vlad

De luat in evidenta
De primit preturile de la Vlad

De luat in evidenta

De asteptat preturile de la Vlad pentru a face


contractul

De sunat Camelia pentru stabilire intalnire


semnare contract si luare in evidenta
De luat in evidenta
De luat in evidenta

De trimis contract. Oferta 50 lei/an/ang tesa. De


luat in evidenta. Suna si se ocupa Camelia

De lasat contractele semnate si restituit la clinica


exemplar 2 de catre vlad. De luat in evidenta
De facut lobby Vlad

De trimis contractul semnat inapoi si luat in


evidenta. De ocupa Camelia
Astet de la Vlad sa-mi comunice preturile vechi
pe MM
Astet de la Vlad sa-mi comunice preturile vechi
pe MM

A sunat Camelia si luni trebuie sa revina cu un


telefon la Christian Lupascu pentru stabilire
programare pentru joi. La domiciliu.
A sunat Camelia si luni trebuie sa revina cu un
telefon la Christian Lupascu pentru stabilire
programare pentru joi. La domiciliu.
A sunat Camelia si luni trebuie sa revina cu un
telefon la Christian Lupascu pentru stabilire
programare pentru joi. La domiciliu.

De trimis oferta la vlad - tesa


Asteptam raspuns de la director/nevasta-sa
Asteptam raspuns de la director/nevasta-sa
DATA VERSIUNE: 05.10.2016

Observatii

Sunt luate in evidenta

Momentan inactiv

S-a semnat contractul.


Aqu fost de acord sa schimbe furnizorul de mm

Vlad a trimis pe e-mail contractul


Sunt luate in evidenta
Sunt luati in evidenta

Sunt luati in evidenta