Documente Academic
Documente Profesional
Documente Cultură
Plecări de la capetele de
Interval de succedare a curselor [min] traseu
Linia prima / ultima
Traseu Stații
nr..
Luni -
Luni - Vineri Sâmbăta Duminica Vineri
Sâmbăta Duminica
Tur : Gara1 – Opera – Casa Pensii – Liceul Auto – 5:15 17:15 5:15 17:15
Biserica Ceangai 1 – C.A. ROSETTI– Peco Santuhalm 1 - - - - - - - - - - - -
Santuhalm Scoala 1 – Macon 1 – Cristur 1 – Sf. Nicolae - 17:15 19:00 17:15 19:00
Cristur Sat(Scoala Maghiara) - Trandafirilor
Gara - 05:15 / 05:15 /
-
Cristur Sat Retur Trandafirilor - Cristur Sat(Scoala Maghiara) – Sf. 19:00 19:00
Nicolae - Cristur 2 – Macon 2– Santuhalm Scoala 2–
60’ 105’ - - - - 60’ 105’ - - -
Tipografie – Biserica Ceangai 2– Miorita –Loto - Mall –
Gara 2
06:15
- 16.15 - - - - - - - - -
Tur : Gara1 – Opera – Casa Pensii – Liceul Auto – 14:15
Biserica Ceangai 1 – C.A. ROSETTI– Peco Santuhalm 1
1
- Santuhalm Scoala 1 – Macon 1 – Barcea Mica(Camin
Cultural) - Cristur 1 – Sf. Nicolae - Cristur Sat(Scoala
Maghiara) - Trandafirilor
Gara -
Retur Trandafirilor - Cristur Sat(Scoala Maghiara) – Sf. 06:15 / 06:15 /
Barcea Mica -
Nicolae - Cristur 2 – Macon 2– Santuhalm Scoala 2– 16:15 16:15
- Cristur Sat
Tipografie – Biserica Ceangai 2– Miorita –Loto - Mall – 480’ * - - - - - - - - -
Gara 2
NOTA:
∙ Pentru orele 06.00 ; 14.00 si 18.00 plecarile se vor face
din statia “Gara 1”;
∙ Pentru orele 07.00 ; 10.30 si 15.40 plecarile se vor face
din statia “Muresului”.