Sunteți pe pagina 1din 12

nr.crt.

nume nota 1 nota 2 nota 3 media promovabilitate


1 apostol 8 6 4 6 promovat
2 marcu 7 5 9 7 promovat
3 constantin 10 10 10 10 promovat
4 popescu 9 7 6 5.5 promovat
5 vlad 5 6 8 6.33 promovat
6 ene 5 5 3 4.33 respins
7 popescu 4 6 2 4.00 respins
8 maria 10 9 7 8.67 promovat
9 popovici 10 9 10 9.67 promovat
ID Nume DataN Profesia Orasul Stciv Salariul
4 Antonescu 7/8/1950 asistent Iasi v 4500
17 Vasilescu 9/5/1960 medic Bucuresti n 3000
15 Marinescu 8/1/1975 economist Brasov c 3000
11 Ionescu 12/14/1970 inginer Ploiesti c 3500
3 Radulescu 3/2/1980 manager Cluj d 3500
8 Radulescu 3/2/1980 manager Cluj d 3500
18 Radulescu 3/2/1980 manager Cluj d 3500
14 Antonescu 7/8/1950 asistent Iasi v 2500
2 Vasilescu 9/5/1960 medic Bucuresti n 1500
7 Vasilescu 9/5/1960 medic Bucuresti n 1600
12 Vasilescu 9/5/1960 medic Bucuresti n 1600
5 Marinescu 8/1/1975 economist Brasov c 1900
10 Marinescu 8/1/1975 economist Brasov c 1900
20 Marinescu 8/1/1975 economist Brasov c 1900
6 Ionescu 12/14/1970 inginer Ploiesti c 2200
16 Ionescu 12/14/1970 inginer Ploiesti c 1500
13 Radulescu 3/2/1980 manager Cluj d 2900
9 Antonescu 7/8/1950 asistent Iasi v 900
19 Antonescu 7/8/1950 asistent Iasi v 900
1 Ionescu 12/14/1970 inginer Ploiesti c 800
Calificativ Salariu
mare
mare
mare
mare
mare
mare
mare
mediu
mediu
mediu
mediu
mediu
mediu
mediu
mediu
mediu
mediu
mic
mic
mic
NUME PRENUME CNP
102301 POPESCU CRISTIAN 253478965423
104202 MATEESCU IRINA 8954263874198
108903 PLESA OVIDIU 3569175289431
1004 DINU CAMELIA 2569464891348
1005 MIHNEA CLAUDIA 3687456219834
204501 ANGHEL RADU 1256478921535
208202 POPESCU MATEI 3597423845931
2003 DINU CLAUDIA 3451125647315
2004 FLOREA SANDU 6935824714328
2005 POPESCU CRISTIAN 3572469185689
207606 MIHNEA CLAUDIA 3618435289412
CONCATENARE LEFT RIGHT
102301 POPESCU CRISTIAN 253478965423 1023 5423
104202 MATEESCU IRINA 8954263874198 1042 4198
108903 PLESA OVIDIU 3569175289431 1089 9431
1004 DINU CAMELIA 2569464891348 1004 1348
1005 MIHNEA CLAUDIA 3687456219834 1005 9834
204501 ANGHEL RADU 1256478921535 2045 1535
208202 POPESCU MATEI 3597423845931 2082 5931
2003 DINU CLAUDIA 3451125647315 2003 7315
2004 FLOREA SANDU 6935824714328 2004 4328
2005 POPESCU CRISTIAN 3572469185689 2005 5689
207606 MIHNEA CLAUDIA 3618435289412 2076 9412
Nume.Prenume@leconline.ro SUBSTITUTE
Nume client Nume.Prenume
Popescu Alina Popescu_Alina
Ioncea Dan Ioncea_Dan
Stanculescu Cristi Stanculescu_Cristi
Alecu Daniel Alecu_Daniel
Strambu Valentin Strambu_Valentin
Soare Mihai Soare_Mihai
Dinu Camelia Dinu_Camelia
Bosincianu Catalin Mihai Bosincianu_Catalin_Mihai
Bratu Mihai Bratu_Mihai
Costachescu Mariana Costachescu_Mariana
Mihnea Claudia Mihnea_Claudia
Anghel Radu Anghel_Radu
Georgescu Catalin Georgescu_Catalin
Alexe Razvan Alexe_Razvan
CONCATENATE
Adresa e-mail LEFT&SEARCH RIGHT&SEARCH&LEN
Popescu_Alina@leconline.ro Popescu Alina
Ioncea_Dan@leconline.ro Ioncea Dan
Stanculescu_Cristi@leconline.ro Stanculescu Cristi
Alecu_Daniel@leconline.ro Alecu Daniel
Strambu_Valentin@leconline.ro Strambu Valentin
Soare_Mihai@leconline.ro Soare Mihai
Dinu_Camelia@leconline.ro Dinu Camelia
Bosincianu_Catalin_Mihai@leconline.ro Bosincianu Catalin Mihai
Bratu_Mihai@leconline.ro Bratu Mihai
Costachescu_Mariana@leconline.ro Costachescu Mariana
Mihnea_Claudia@leconline.ro Mihnea Claudia
Anghel_Radu@leconline.ro Anghel Radu
Georgescu_Catalin@leconline.ro Georgescu Catalin
Alexe_Razvan@leconline.ro Alexe Razvan
CNP AN LUNA ZI DATA NASTERII
2830703410041 83 07 03 7/3/1983
2140420441256 14 04 20 4/20/1914
1860318410081 86 03 18 3/18/1986
ZIUA DIN SAPTAMANA
7
1
2
Produs (All)
Row Labels Sum of Vanzari
Arad 27094.13
Brasov 12973.88
Bucuresti 15436.73
Buzau 6140.73
Pitesti 14917.44
Ploiesti 10359.21
Timisoara 6933.01
Grand Total 93855.13
ID Tranzactie Orasul Agent vanzari Produs Categorie Vanzari
101 Arad Popescu Mirela Laptop Electronice 8347.03
102 Timisoara Bogdan Florea Cartuse Birotica si papetarie 6933.01
103 Pitesti Valentin Apostol CD-uri Birotica si papetarie 5218.59
104 Bucuresti Popescu Mihai CD-uri Birotica si papetarie 2739.98
105 Pitesti Ioana Sima Laptop Electronice 609.2
106 Bucuresti Valentina Andrei Stiloyri Birotica si papetarie 4222.07
107 Pitesti Ioana Sima CD Player Electronice 9089.65
108 Bucuresti Valentina Andrei Cartuse Birotica si papetarie 8474.68
109 Ploiesti Costantin Paul Top coli Birotica si papetarie 3704.55
110 Arad Alexe Mihaela Top coli Birotica si papetarie 9838.69
111 Arad Ionut Cristea TV Electronice 4308.4
112 Brasov Popa Adriana Top coli Birotica si papetarie 8206.48
113 Brasov Popa Adriana Laptop Electronice 4767.4
114 Arad Popescu Mirela CD-uri Birotica si papetarie 4600.01
115 Ploiesti Laurentiu Damian Top coli Birotica si papetarie 6654.66
116 Buzau Flavius Toader Top coli Birotica si papetarie 6140.73
NUME TRIM PROPER LOWER
POPESCU MIRELA POPESCU MIRELA Popescu Mirela popescu mirela
IONCEA DAN IONCEA DAN Ioncea Dan ioncea dan
STANCULESCU CRISTINA STANCULESCU CRISTINA Stanculescu Cristina stanculescu cristina
GRECU EMANOIL M GRECU EMANOIL M Grecu Emanoil M grecu emanoil m
DINU CAMELIA DINU CAMELIA Dinu Camelia dinu camelia
UPPER SEARCH LEN
POPESCU MIRELA 8 14
IONCEA DAN 7 10
STANCULESCU CRISTINA 12 20
GRECU EMANOIL M 14 15
DINU CAMELIA 5 12